Föreningskontakt

Föreningskontakt

Kontakt

Kansliets telefon- och öppettider: vardagar kl 12-16.

Adress: Wiklöf Holding Arena, AX-22100 Mariehamn
Telefon: + 358-18-16345
Fax: + 358-18-23715

  • Thomas Fonsell, föreningschef för IFK Mariehamn Fotboll r.f.

thomas.fonsell@ifkmariehamn.com

Thomas ansvarar för klubbens dam-, ungdoms- och turneringsverksamhet.
Telefon: + 358-18-16335
Mobil: + 358-40-514 9955

  • Steve Beeks, träningschef

steve.beeks@ifkmariehamn.com

Telefon: + 358- 457-3443093

  • Johan Carlsson, ledande ungdomstränare

johan.carlsson@ifkmariehamn.com

Telefon: +358-457-3424697

  • Ari Seppälä, barn - och ungdomstränare

ari.seppala@ifkmariehamn.com

Telefon: +358-457-3454594


IFK Mariehamn AB

Peter Mattsson, VD/Klubbdirektör för IFK Mariehamn AB
peter.mattsson@ifkmariehamn.com
Peter sköter det idrottsliga runt ligalaget, spelarkontrakt, spelarrekryteringar och sponsoravtal.
Telefon: + 358-18-16346
Mobil: + 358-40-5673 264

Per-Ingmar Berglund, kansliansvarig
per-ingmar.berglund@ifkmariehamn.com
Per-Ingmar sköter det administrativa arbetet.
Telefon: +358-18-16345

Donny Isaksson, affärsutvecklare
donny.isaksson@ifkmariehamn.com
Telefon: +358-457-5301 403



   
Mera nyheter
IFK Mariehamn Fotboll r.f.
«  December   »
Ti Ons To Fre
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Kategorier