Föreningskontakt

Föreningskontakt

Kontakt

Kansliets telefon- och öppettider: vardagar kl 10-16.

Adress: Wiklöf Holding Arena, AX-22100 Mariehamn
Telefon: + 358-18-16345
Fax: + 358-18-23715

Föreningschef för IFK Mariehamn Fotboll r.f.

Thomas Fonsell, thomas.fonsell@ifkmariehamn.com, tel: + 358-18-16335, mobil + 358-40-514 9955

Rezgar Amani, rezgar.amani@ifkmariehamn.com, tel + 358-18-16335, mobil + 358-40-353 1337

Thomas och Rezgar ansvarar för klubbens dam-, ungdoms- och turneringsverksamhet.


Sportchef

Gary Williams, gary.williams@ifkmariehamn.com, tel +358-40-8357199


Ledande ungdomstränare

Johan Carlsson, johan.carlsson@ifkmariehamn.com, tel: +358-457-3424697


Dam- och flickansvarig

Daniela Haglund, daniela.haglund@ifkmariehamn.com, tel: +358-40-7607414


IFK Mariehamn AB

Peter Mattsson, VD/Klubbdirektör för IFK Mariehamn AB
peter.mattsson@ifkmariehamn.com
Peter sköter det idrottsliga runt ligalaget, spelarkontrakt, spelarrekryteringar och sponsoravtal.
Telefon: + 358-18-16346
Mobil: + 358-40-5673 264

Per-Ingmar Berglund, kansliansvarig
per-ingmar.berglund@ifkmariehamn.com
Per-Ingmar sköter det administrativa arbetet.
Telefon: +358-18-16345

Donny Isaksson, affärsutvecklare
donny.isaksson@ifkmariehamn.com
Telefon: +358-457-5301 403



   
Mera nyheter
IFK Mariehamn Fotboll r.f.
«  Oktober   »
Kategorier